Попередні підсумки багатоборства.

Опубликовал: climber. Рубрика: Скальный комитет ФАиС

Рівно через 2 тижня (2-4 листопада 2018 року) на щойно збудованому скелелазному стенді в приміщенні спортивного клубу Електрометалург в м. Нікополі Дніпропетровської області пройде найголовніші національні змагання цього року в болдерінгі — чемпіонат України.

Організатори розробляють можливість трансляції фінальної частини чемпіонату.

Крім визначення званя чемпіону України у 2018 році, чемпіонат підведе підсумки чемпіонату України з багатоборства.Після провдення чемпіонату України у двох дисциплінах (швидкість та трудність) у березні 2018 року в м. Одесі, серед чоловіків лідирує спортсмен з Одеси, майстер спорту України Кринецький Олексій, який зайня 2-е місце в трудності та 5 місце в швидкості).

Друге місце серед чоловіків займає заслужений майстер спорту України, чемпіон України зі швидкості 2018 року Болдирев Даніїл, який в дисципліні трудність зайняв 14-е місце.

На третьому місці з результатом 30-е місце в швидкості, але 1-е місце в трудності займає майстер спорту України Самойлов Федір (Київська область).

Серед жінок перше місце з результатом 5-е місце в швидкості і 1-е місце в трудності займає предстаниця Дніпропетровської області, майстер спорту України Казбекова Євгенія.

Друге місце посідає спортсменка з Харькова майстер спорту України Захарова Маргарита, яка стала 5-ю на трудність та 3-ю на швидкість.

Третє місце займає Колкотіна Тетяна, спортсменка з Дніпропетровської області, майстер спорту України. На чемпіонаті в Одесі вона посіла 2-е місце на швидкість та 9-те на трудність.

Але вищезгадані місця після участі спортсменів у чемпіонаті України в Нікополі можуть суттєво змінитися.

Попередній протокол чемпіонату України з багатоборства.

Що ж чекаємо на результати!

Оставить комментарий:

2
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh